forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-06, 22:24:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668255 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 271 272 273 274 275 [276] 277 278 279 280 281 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3745783 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17960


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5500 : 2013-01-24, 15:30:58 »

...te nieodśnieżone dobrze wpływają na siłę mięśni nóg...
Ciekawe, ciekawe  Rolling Eyes . Tymczasem mnie wychodzi odwrotnie. Dlaczego? Ponieważ poruszając się chodnikiem nieodśnieżonym zmniejszam siłę odpychania się z palców. Nie ciągnę łydkami do końca, ograniczam siłę tego odepchnięcia. Wszystko po to aby mi palce nie ślizgnęły w tył. W świeżym, suchym śniegu nie jest jeszcze źle. Gorzej na ubitym lub w mokrym. Skłonny też jestem przyznać iż więcej pracują inne sekcje nożne  Laughing . Czyli coś za coś, jakby.  Smile
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5501 : 2013-01-24, 17:35:02 »

Ubity i zmarznięty daje dobrą przyczepność, co wypróbowałem dzisiaj rano. Czas wypadł najlepszy w tym roku. Ale przy ubitym i mokrym, to lepiej pozostać w domu, bo odbicia nie ma żadnego. Na prostym to jeszcze można się poślizgać, ale przy górkach to upadek nieuchronny. To mi się zdarzyło miesiąc temu i do dzisiaj odczuwam skutki.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5502 : 2013-01-24, 19:20:12 »

I zajrzałem,ale 1h później Smile  Laughing

I co tam ciekawego? +5oC. Wink

Ubity i zmarznięty daje dobrą przyczepność, co wypróbowałem dzisiaj rano...

To ja się po sypkim, jak piach śniegu morduję, gdzie żadnego praktycznie podparcia nie ma, a tu o udeptanych ścieżkach czytam. Wink
Na jutro ciut świt -5 co najniżej ... poproszę. Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17960


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5503 : 2013-01-24, 21:05:49 »

Tak ubity jednak może być dostateczny, o ile nie mokry/śliski.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5504 : 2013-01-25, 06:40:58 »

-7oC jakbym nie kręcił termometrem jest bliżej -5, niż -11. Dobre i to! Very Happy
Minuta po minucie czuję jak życie wchodzi w nieco starsze gnaty, nawet kieliszek jakoś stracił na wartości.  Laughing
Ostatnim razem ganiałem za lisem- o czym nie wspomniałem. Temu też, podobnie jak kunie, coś nie poszło w nocy, bo się ścieżki za bardzo nie trzymał.
Rozkojarzony taki. Wink
Kurczaczek. W nocy śniegu przybyło, więc cóż- wypada go udeptać.  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5505 : 2013-01-25, 08:24:37 »

O orzeszki! To, co spadło też puszyste. Po 11km dołączyłem do lisa i kuny.  Confused

Ale?... Ale ślad się za to ubił nieźle. Wink Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5506 : 2013-01-25, 09:21:35 »

O orzeszki! To, co spadło też puszyste. Po 11km dołączyłem do lisa i kuny.  Confused
Portfel sprawdziles? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5507 : 2013-01-25, 19:48:11 »

O orzeszki! To, co spadło też puszyste. Po 11km dołączyłem do lisa i kuny.  Confused
Portfel sprawdziles? Very Happy

 Shocked A co to takiego? Laughing
Sprawdziłem, sprawdziłem nic ciekawego... +5oC. Very Happy

I jeszcze dodam, że rano wybiegłem w skarpetkach- bo, ...bo mnie Admin zmylił tymi męskimi zachowaniami. Normalnie zawsze zdejmuję- na bieg. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5508 : 2013-01-26, 06:22:14 »

Darowanemu ... w zęby się nie zagląda- sprytna taka darowizna, dostajesz ochłap i jeszcze powinieneś być wdzięczny. Very Happy
W związku z tym z wdzięcznością dziś przyjmuję -12oC, po wczorajszym -7oC i z nadzieją oczekuję podwyżki.  Laughing
Obniżki! "...oczekuję obniżki."- oczywiście tak miało być. Very Happy
Bo wtedy, Cool... podobnie jak dziś  Cool... kielich raz i w gazzz. Laughing    
 Las! :...i w lasss."- oczywiście. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5509 : 2013-01-26, 08:20:09 »

Oj! Byłem, to pocieszające, że śnieg oszczędził mi ślad. Ale zimą, wiadomo! Nie na długo.  Laughing

A ile moli powinno być w futrze lub kożuchu, żeby one porządnie grzały? Wink  Laughing

Laughing
Oj klepie, klepie. Very Happy
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5510 : 2013-01-26, 09:24:16 »

Już po porannym biegu przy -15°C, ale miejscami było jeszcze zimniej. Ubranie w sam raz i oprócz policzków nic nie zmarzło. Pocieszające jest to, że jak wracam jest już jasno.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5511 : 2013-01-26, 20:15:59 »

W chrzęszczącym śniegu równym tempem 3,2 km. Pięta chroniona silikonową wkładką nadal nie boli i jest to komfort niesamowity. Staw kolanowy sprawuje się tez dobrze. 3-krotnie gorąco -zimny prysznic , rozciąganie i stawy mają się dobrze, więzadła też uelastycznione. Mrozek - 14 st.C , ale cicho, pusto , spokojnie i pięknie reguluje się oddech. Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17960


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5512 : 2013-01-26, 20:29:50 »

Ale to chyba trzeba wolno biec, co by tego mrozu nie wdychać zbyt łapczywie. Nieprawdaż?  Rolling Eyes
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5513 : 2013-01-26, 20:34:32 »

No właśnie! Shocked Jutro to sprawdzę. Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5514 : 2013-01-27, 06:41:15 »

Dziś w promocji -12oC i o kilka chwil wcześniej zawita świt. Very Happy
W pierwszej kolejności sprawdzę, czy mi się ręka w łokciu zgina, a potem ..." Hej sokoły! Omijajcie... doły". Potem coś jeszcze było o "dzwoniących dzwoneczkach", ale to już znacie. Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5515 : 2013-01-27, 08:36:21 »

W chrzęszczącym śniegu równym tempem 3,2 km. Pięta chroniona silikonową wkładką nadal nie boli i jest to komfort niesamowity. Staw kolanowy sprawuje się tez dobrze. 3-krotnie gorąco -zimny prysznic , rozciąganie i stawy mają się dobrze, więzadła też uelastycznione. Mrozek - 14 st.C , ale cicho, pusto , spokojnie i pięknie reguluje się oddech. Very Happy
Ale to chyba trzeba wolno biec, co by tego mrozu nie wdychać zbyt łapczywie. Nieprawdaż?  Rolling Eyes
No właśnie! Shocked Jutro to sprawdzę. Wink Very Happy

Sprawdziłem. Very Happy
Dwie sprawy sprawdziłem, pierwsza to wydaje mi się, że ... jesteś nieco rozgoryczony- mój nieco młodszy Kolego. Very Happy
Druga, też wydaje mi się, że ... Twój wpis, jak i poprzednie, powinien znaleźć się w wątku "bieganie a spacerowanie" "autorstwa" Zyon'a- moja nieco starsza Koleżanko. Very Happy
Jednakże sam tu wielokrotnie klepałem o "spacerowaniu", więc ... mogę się mylić i to w obu przypadkach. Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17960


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5516 : 2013-01-27, 10:27:59 »

...
Dwie sprawy sprawdziłem...
Ad. "Sprawa pierwsza" - coś w tym może być. Co? Nie jestem pewien nie znając procedury sprawdzającej.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5517 : 2013-01-27, 11:44:01 »

...
Dwie sprawy sprawdziłem...
Ad. "Sprawa pierwsza" - coś w tym może być. Co? Nie jestem pewien nie znając procedury sprawdzającej.  Cool

Może, czyli nie musi. Very Happy
Przyczynę znasz Ty, o skutkach czytam ja. Stale wybieram same "ochłapy". Wink Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17960


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5518 : 2013-01-27, 14:22:58 »

Może, czyli nie musi. Very Happy
Przyczynę znasz Ty, o skutkach czytam ja. Stale wybieram same "ochłapy". Wink Laughing

Rozgoryczenie, frustracja, zwątpienie... Kogóż z nas nie próbowały te udręki? Stworzyłem problem, jest na szczęście we mnie moc jego rozwiązania. Wiadomo - taka gorycz może być zaraźliwa. Otóż ja jako człowiek litościwy nie zamierzam do tego dopuścić. Wkrótce znikam  Neutral . Dla powszechnego zbawienia oczywiście.  Laughing  Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5519 : 2013-01-27, 16:05:59 »

W chrzęszczącym śniegu równym tempem 3,2 km. Pięta chroniona silikonową wkładką nadal nie boli i jest to komfort niesamowity. Staw kolanowy sprawuje się tez dobrze. 3-krotnie gorąco -zimny prysznic , rozciąganie i stawy mają się dobrze, więzadła też uelastycznione. Mrozek - 14 st.C , ale cicho, pusto , spokojnie i pięknie reguluje się oddech. Very Happy
Ale to chyba trzeba wolno biec, co by tego mrozu nie wdychać zbyt łapczywie. Nieprawdaż?  Rolling Eyes

Sprawdziłem. Very Happy

Druga, też wydaje mi się, że ... Twój wpis, jak i poprzednie, powinien znaleźć się w wątku "bieganie a spacerowanie" "autorstwa" Zyon'a- moja nieco starsza Koleżanko. Very Happy



Nie rozumiem o co Ci chodzi? Wyjaśnij. Rolling Eyes
Nie można biec 3 km? Shocked Nie, nie rozumiem?
Zapisane
Strony: 1 ... 271 272 273 274 275 [276] 277 278 279 280 281 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.