forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 14:30:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660584 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Sniadanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 308 309 310 311 312 [313] 314 315 316 317 318 ... 504 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sniadanie  (Przeczytany 2824491 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31074


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6240 : 2016-07-03, 13:46:32 »

Oczywiście i większość tego pragnie, bo wolność ich przeraża.  Very Happy
Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6241 : 2016-07-03, 15:38:37 »

obojętnie na kogo głosowałeś. Jeżeli bierzesz udział w grze, to przestrzegasz zasad i reguł obowiązujących. Poker - przegrywasz, to nie wywracasz stolika i zabierasz z powrotem pieniążków. Ten, który wygrał by Ci powiedział - było nie grać!  Cool  Laughing 
Chyba się zakręciłeś z tym pokerem ,a może się  rozkręcasz ? Laughing

no trudno.  Confused  Wytłumaczę Tobie indywidualnie.   Laughing

Wbrew temu w co wierzysz, gra wyborcza, ma wiele wspólnego z grą sportową czy hazardową, podałem przykład -poker .

W jednej i drugiej grze blefuje się. Niekiedy ostro, niekiedy lekko. Cel jest szczytny. Taki sam w obu przypadkach. Wygrać.
W obu grach nie gra się w otwarte karty.  Nie wolno! To przepis na klęskę.
Gracz manipuluje pozostałymi uczestnikami gry (krąg wyborczy jest dużo większy niż stolik), bez względu jaką ma kartę.
Czy inni złapią się na blef,  Question to już zależy od sprytu, intelektu, doświadczenia, wiary, podatności na manipulację pozostałych.

Jak można zaobserwować po wątkach politycznych na forum, niektórzy uważają, że tylko wybrani gracze umieją blefować.
Nie jest to prawdą. Najprawdopodobniej są zmanipulowani, ale w to nie wierzą.  Wink

Manipulacja polityczna, marketing polityczny są subdyscyplinami działów nauki!



na obiadzik był barszcz czerwony na kościach wołowych i żółtka pokruszone i śmietana. Oraz frytki na zagryzkę.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6242 : 2016-07-03, 15:55:48 »

Cieniutko jak na niedzielę... Cool Laughing
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31074


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6243 : 2016-07-03, 16:35:13 »

obojętnie na kogo głosowałeś. Jeżeli bierzesz udział w grze, to przestrzegasz zasad i reguł obowiązujących. Poker - przegrywasz, to nie wywracasz stolika i zabierasz z powrotem pieniążków. Ten, który wygrał by Ci powiedział - było nie grać!  Cool  Laughing 
Chyba się zakręciłeś z tym pokerem ,a może się  rozkręcasz ? Laughing

no trudno.  Confused  Wytłumaczę Tobie indywidualnie.   Laughing

Wbrew temu w co wierzysz, gra wyborcza, ma wiele wspólnego z grą sportową czy hazardową, podałem przykład -poker .

W jednej i drugiej grze blefuje się. Niekiedy ostro, niekiedy lekko. Cel jest szczytny. Taki sam w obu przypadkach. Wygrać.
W obu grach nie gra się w otwarte karty.  Nie wolno! To przepis na klęskę.
Gracz manipuluje pozostałymi uczestnikami gry (krąg wyborczy jest dużo większy niż stolik), bez względu jaką ma kartę.
Czy inni złapią się na blef,  Question to już zależy od sprytu, intelektu, doświadczenia, wiary, podatności na manipulację pozostałych.

Jak można zaobserwować po wątkach politycznych na forum, niektórzy uważają, że tylko wybrani gracze umieją blefować.
Nie jest to prawdą. Najprawdopodobniej są zmanipulowani, ale w to nie wierzą.  Wink

Manipulacja polityczna, marketing polityczny są subdyscyplinami działów nauki!



na obiadzik był barszcz czerwony na kościach wołowych i żółtka pokruszone i śmietana. Oraz frytki na zagryzkę.
Ja cię przepraszam ,ale ja nie wiem o co chodzi w tym pokerze
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6244 : 2016-07-03, 17:08:39 »

obojętnie na kogo głosowałeś. Jeżeli bierzesz udział w grze, to przestrzegasz zasad i reguł obowiązujących. Poker - przegrywasz, to nie wywracasz stolika i zabierasz z powrotem pieniążków. Ten, który wygrał by Ci powiedział - było nie grać!  Cool  Laughing 
Chyba się zakręciłeś z tym pokerem ,a może się  rozkręcasz ? Laughing

no trudno.  Confused  Wytłumaczę Tobie indywidualnie.   Laughing

Wbrew temu w co wierzysz, gra wyborcza, ma wiele wspólnego z grą sportową czy hazardową, podałem przykład -poker .

W jednej i drugiej grze blefuje się. Niekiedy ostro, niekiedy lekko. Cel jest szczytny. Taki sam w obu przypadkach. Wygrać.
W obu grach nie gra się w otwarte karty.  Nie wolno! To przepis na klęskę.
Gracz manipuluje pozostałymi uczestnikami gry (krąg wyborczy jest dużo większy niż stolik), bez względu jaką ma kartę.
Czy inni złapią się na blef,  Question to już zależy od sprytu, intelektu, doświadczenia, wiary, podatności na manipulację pozostałych.

Jak można zaobserwować po wątkach politycznych na forum, niektórzy uważają, że tylko wybrani gracze umieją blefować.
Nie jest to prawdą. Najprawdopodobniej są zmanipulowani, ale w to nie wierzą.  Wink

Manipulacja polityczna, marketing polityczny są subdyscyplinami działów nauki!



na obiadzik był barszcz czerwony na kościach wołowych i żółtka pokruszone i śmietana. Oraz frytki na zagryzkę.
Ja cię przepraszam ,ale ja nie wiem o co chodzi w tym pokerze

 Very Happy
No i trudno się dziwić. Filozoficzne ględzenie, komplikowanie spraw prostych. Androny. Oczywiste oczywistości.

"Cały świat to scena,
A ludzie na nim to tylko aktorzy.
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika,
A kiedy na niej jest, gra różne role."

William Shakespeare
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6245 : 2016-07-03, 17:10:00 »

Cieniutko jak na niedzielę... Cool Laughing

no cóż  ....   Rolling Eyes  ''dobra zmiana'' dała mi w kość  Wink                                 (wołową Wink )

Ja cię przepraszam ,ale ja nie wiem o co chodzi w tym pokerze
Nieważne, wystarczy abyś umiał zakontrakować szlemika.   Smile  Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31074


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6246 : 2016-07-03, 17:18:07 »

Co dla mnie ważne ,to akurat wiem  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6247 : 2016-07-03, 17:32:02 »

,ale ja nie wiem o co chodzi w tym pokerze
No i trudno się dziwić. Filozoficzne ględzenie, komplikowanie spraw prostych. Androny. Oczywiste oczywistości.
oczywiście masz rację.
Przedstawiłem sytuację z punktu widzenia manipulanta (gracza). Zaś ocena sytuacji w osobie adresata wysyłanych bodźców bywa przeważnie zupełnie inna, ale zgodna z zamiarem gracza.  Że świat jest zerojedynkowy i rzeczywistość taka jak w jego blefie.



pora na kolację.   Laughing
Dziś mus porzeczkowy - galaretka z kremem 30 przystrojony malinami wielkimi jak 5 zł.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6248 : 2016-07-03, 18:52:02 »

Zaś ocena sytuacji w osobie adresata wysyłanych bodźców bywa przeważnie zupełnie inna, ale zgodna z zamiarem gracza.  Że świat jest zerojedynkowy i rzeczywistość taka jak w jego blefie.


kochany, ale my nie jesteśmy tępymi niewolnikami, świat się zmienia, granice są otwarte, ludzie podróżują, widzą, uczą się.
Zerojedynkowa narracja, to raczej po stronie fanatycznej (głównie ludzi starszych, zdewociałych, odrzuconych, bezrobotnych, itd.)części wyborców pis. Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. Prawdziwy Polak katolik - albo złodziej komunista.  Shocked
To powinni być adresaci Twoich tłumaczeń, a nie ktoś, kto właśnie nie zgadza się z taką patologią. 
A tak poza tym, to poker jest grą dla inteligentnych ludzi.
Pisowską bezczelność i kalumnie porównałbym raczej do brudnych, bezczelnych, cygańskich oszustw...  Confused
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6249 : 2016-07-03, 19:39:30 »

Dziś się czuję jak łowca- zbieracz  Cool Byliśmy w lesie, skąd przywieźliśmy 5 (słownie: pięć) grzybów, z których zrobiłam pyszny sos na maśle, podbity śmietanką. Do tego był hamburger, żółtko sadzone po wierzchu i podduszona cukinia młodziusieńka. Na deser zaserwowałam własnoręcznie zebrane dziś jagody, z bitą śmietaną i lodami. Pyszne to było!  Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6250 : 2016-07-03, 20:25:10 »

Jagódki lubię... Very Happy Ale nie zbierać.  Cool
Jak byłam dzieckiem to często chodziliśmy do lasu na jagody...
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6251 : 2016-07-03, 22:15:41 »

I się zniechęciłaś?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6252 : 2016-07-03, 22:33:30 »

Chyba tak... Cool Przyjemniej się grzyby zbiera - jak jest ich dużo... Laughing Chociaż jeść je to też nie bardzo już lubię. Jedynie suszone jako dodatek do niektórych dań (bigos, barszcz) czy sosów...
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6253 : 2016-07-04, 08:13:06 »

Placki serowo jajeczne na gofrownicy. Czy jak kto woli - gofry na maśle.  Białek trochę wyrzuciłem.

Pomidorki koktajlowe z donicy.  2 szt gofra z masłem i szczypiorkiem. Po 26 gr białka w serze podpuszczkowym emmentaler - w 3 plastrach.  Plus białko z twarogu i jajek ( i masła  Wink ) - więc formułę 30 na pewno mam już przekroczoną z rana.  Wink

Reszta posiłków będzie głównie tłuszczowo - cukrowa. Może za wyjątkiem żółtek do botwinki i polewy z zółtek do deseru   Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6254 : 2016-07-04, 08:35:26 »

Trzeci raz pod rząd botwinka? Shocked
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6255 : 2016-07-04, 08:40:22 »

taki duży garnek się ugotował, a miejsca nie miałem w zamrażalniku bo - jagody  Shocked  Wink

A co to za różnica? Szlaki mi się przetrą ? Wink   Barszczyk  raz kartoflami, raz z frytkami , raz ze smażonymi żółtkami - innym razem z gotowanymi  Wink  . Można z pasztetem. Szpik wyjadłem już.
Buraczki odkwaszają i dużo cukru mają więc ok posiłek.  Wink

Jagódki lubię... Very Happy Ale nie zbierać.  Cool

to odwrotnie niż moja Zosia. Lubi zbierać, a nie lubi jeść. To samo z truskawkami. Jedynie maliny zajada.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6256 : 2016-07-04, 09:01:23 »

 Laughing Przeżyjesz... Cool
Zapisane

Kryanna
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6257 : 2016-07-04, 09:37:43 »

Dwa placki ser-jaj. z masłem, dwa żółtka + jedno jajko na smalcu + nać, łyżka buraczków kwaszonych. Herbata.
Tera będzie kawka - dodatek się wymyśli w trakcie parzenia kawy ... a jagódki lubię, oj lubię. Wybiorę się na łowy, miejsce znam.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6258 : 2016-07-04, 09:54:45 »

jedź. Jest niewiarygodnie dużo. Tak, że aż się nie chce zbierać Wink  .   Mnie się po 2 tygodniach już przejadły. Najlepiej smakują przesmażone zimą.

Do optykawy - świeżo zerwane maliny i  podarowałem sobie trochę luxusu w postaci czokolady szwajcarskiej gorzkiej o zawartości cukru 17 %. Po co oni robią takie gorzkie czoko.  Rolling Eyes  . Ale do malin pasowała.  Borówki amerykańskie też już są w dużej ilości. 1 lipca było święto borówki.  Shocked
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Sniadanie
« Odpowiedz #6259 : 2016-07-04, 11:38:44 »

I nas góry, wszystko później dojrzewa. Jagody dopiero się zaczynają, maliny zielone, borówki amerykańskie podobnie. Kończą się truskawki.
Dziś kawa gorzka z rana. Po południu będzie wątróbka i kalafior. I lody z jagodami  Very Happy
Zapisane

Strony: 1 ... 308 309 310 311 312 [313] 314 315 316 317 318 ... 504 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.3 sekund z 19 zapytaniami.