forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 10:47:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661746 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moja opinia o arkadiach.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moja opinia o arkadiach.  (Przeczytany 119140 razy)
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #120 : 2009-07-24, 17:35:33 »

A zdradzisz nam, jakie badanie jest wiarygodne i wykazuje ewentualne zmiany miażdżycowe we wszystkich tętnicach?

Nie, bo nie wiem.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #121 : 2009-07-24, 17:36:31 »

A zdradzisz nam, jakie badanie jest wiarygodne i wykazuje ewentualne zmiany miażdżycowe we wszystkich tętnicach?

Nie, bo nie wiem.

nie wiesz? a sam przez tyle lat ie badałeś swoich naczyń ? nawe z czystej ciekawości...Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #122 : 2009-07-24, 17:44:15 »

wynik dodatni?

Może potwierdzać możliwość występowania miażdżycy w innych tętnicach.
Kolejne badania zmiażdżycowanego dna oka służy raczej do udokumentowania cofania się zmian miażdżycowych w oku, a co za tym idzie - z dużą dozą prawdopodobieństwa - w innych tętnicach.

Badanie ciśnienia krwi, próba Kwaśniewskiego, chromanie przestankowe, oscylometria i analiza składu diety - to podstawowe, bezinwazyjne metody diagnozowania miażdżycy.

PS
w wielu badaniach naukowych potwierdzono występowanie zmian miażdżycowych tętnic nawet przy prawidłowym lub zaniżonym lipidogramie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #123 : 2009-07-24, 17:46:15 »

nie wiesz? a sam przez tyle lat ie badałeś swoich naczyń ? nawe z czystej ciekawości...Smile

No już taki ciekawy to nie jestem, aby badać, to co poprawnie funkcjonuje, bo jeszcze z powodu "wyników" bym się rozchorować mógł! To by dopiero było! Smile)))
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #124 : 2009-07-24, 17:48:37 »

wynik dodatni?

Może potwierdzać możliwość występowania miażdżycy w innych tętnicach.
Kolejne badania zmiażdżycowanego dna oka służy raczej do udokumentowania cofania się zmian miażdżycowych w oku, a co za tym idzie - z dużą dozą prawdopodobieństwa - w innych tętnicach.

Badanie ciśnienia krwi, próba Kwaśniewskiego, chromanie przestankowe, oscylometria i analiza składu diety - to podstawowe, bezinwazyjne metody diagnozowania miażdżycy.

PS
w wielu badaniach naukowych potwierdzono występowanie zmian miażdżycowych tętnic nawet przy prawidłowym lub zaniżonym lipidogramie.

ciśnienie mam niskie nawet aż za, ostatnio rano 90/60, chromania nie mam, próba Kwasniewskiego nie najgorsza...być moze wszystko jest ok....ale dno oka zbadam z ciekawości raz, zobacze co wyjdzie, za jakiś czas znowu...
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #125 : 2009-07-24, 17:50:21 »

nie wiesz? a sam przez tyle lat ie badałeś swoich naczyń ? nawe z czystej ciekawości...Smile

No już taki ciekawy to nie jestem, aby badać, to co poprawnie funkcjonuje, bo jeszcze z powodu "wyników" bym się rozchorować mógł! To by dopiero było! Smile)))

ale gdyby wyszło coś nie tak , mialbyś szanse na korekte a tak? Smile ludzie czują się nieraz ok aż tu nagle "czas pras i po chlopie" Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #126 : 2009-07-24, 17:53:09 »

Sam potrafię ocenić stan mojego zdrowia, bo istnieje wiele symptomów wskazujących , że wszystko jest ok, jak i na to, że coś się dzieje. Chwalić Kwaśniewskiego póki co, u mnie jest ok. No może mam lekką niedowagę (BMI - 24,41), ale w moim wieku, to już nawet nie wypada wyglądać jak młody "gladiator". Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #127 : 2009-07-24, 17:58:24 »

Sam potrafię ocenić stan mojego zdrowia, bo istnieje wiele symptomów wskazujących , że wszystko jest ok, jak i na to, że coś się dzieje. Chwalić Kwaśniewskiego póki co, u mnie jest ok. No może mam lekką niedowagę (BMI - 24,41), ale w moim wieku, to już nawet nie wypada wyglądać jak młody "gladiator". Smile

lepsza niedowaga niż nadwaga...zresztą to BMI chyba nie należy traktować zbyt dosłownie.... bez przesady....
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #128 : 2009-07-24, 17:59:53 »

...utwierdza mnie w przekonananiu iż moja droga, moje postępowanie jest prawidlowe, nie ma nic gorszego jak żyć w niepewności...

To racja! Ale zdaje sie, ze Renia znalazla "recepte".

Jedzie sie do "arkadii" i tam jakas "pani andzia"
twierdzi, ze wszystko jest OK, "przepisuje" ilosc gramow
i mozemy sobie pospacerowac po "190 stopniach schodow"
wymieniajac "plotki" o "paleniu papierosow" i nie tylko.....! Smile

Normalnie Eden! Smile

  
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #129 : 2009-07-24, 18:02:27 »

...utwierdza mnie w przekonananiu iż moja droga, moje postępowanie jest prawidlowe, nie ma nic gorszego jak żyć w niepewności...

To racja! Ale zdaje sie, ze Renia znalazla "recepte".

Jedzie sie do "arkadii" i tam jakas "pani andzia"
twierdzi, ze wszystko jest OK, "przepisuje" ilosc gramow
i mozemy sobie pospacerowac po "190 stopniach schodow"
wymieniajac "plotki" o "paleniu papierosow" i nie tylko.....! Smile

Normalnie Eden! Smile

Smile Wink Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #130 : 2009-07-24, 18:06:48 »

"misiek"
nic nie wnosisz do tematu, więc albo przyglądaj się i milcz, albo napisz coś wreszcie rozsądnego, bo zaś popędzisz do Witka narzekać, że tu bana ci strzelili, za to, żeś "tak mądrze napisał". Smile)))
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #131 : 2009-07-24, 18:18:36 »

...napisz coś wreszcie rozsądnego...

Chetnie napisze cos "merytorycznego" ale "siem bojem" Smile

Moge napisac szczerze to co naprawde mysle,
albo tak aby sprawic przyjemnosc zwolennikom konceptu "Arkadii".

BTW
Sam Adminie pisales, ze "byla" tylko jedna prawdziwa Arkadia!
 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #132 : 2009-07-24, 18:30:17 »

Obojętnie co napiszę i w którym wątku, to zaraz mnóstwo osób jest przeciwnego zdania i zaczyna się III wojna światowa. Spróbuję zamilczeć, tylko nie wiem na jak długo mi się uda.  :-I
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #133 : 2009-07-24, 18:34:35 »

Obojętnie co napiszę i w którym wątku, to zaraz mnóstwo osób jest przeciwnego zdania i zaczyna się III wojna światowa. Spróbuję zamilczeć, tylko nie wiem na jak długo mi się uda.  :-I

Renia bez przesady! Po co sie denerwowac?
Przecie sama lubisz zartowac i smiac sie.

Wszyscy sa do wszystkich nastawieni pozytywnie,
ale maja swoje zdanie.

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #134 : 2009-07-24, 18:49:31 »

Spróbuję zamilczeć, tylko nie wiem na jak długo mi się uda.  :-I

Przestań Smile autobana bedziesz sobie strzelać? Wink To nie real - nie warto Smile))
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #135 : 2009-07-24, 18:56:19 »

No zawsze sobie można sobie łyknąć panaceum, korzystając z zaawansowania technologii farmaceutycznej i żyć jak wszyscy normalni ludzie.

http://www.doz.pl/leki/p948-Cinnarizinum

Każda droga, która prowadzi do celu, jest właściwa, czasami ta okrężna jest bezpieczniejsza i bardziej pouczająca, ważne jest by za tydzień być zdrowszym niż dziś.

Wszelkie dyskusje są wskazane i ostatnio nikt tu na nikogo nie napada więc jest miło.

Moim zdaniem niedocenianym dorobkiem teorii ŻO jest wskazanie właściwych produktów zawierających samoistnie właściwe proporcje (żółtko, tłusta wieprzowina), a tworzenie właściwych proporcji z oleju kokosowego z ryżem i filetem z kurczaka jak dla mnie było, jest i pozostanie patologią. Że nie wspomnę o optymalnych tortach i pączkach.
Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #136 : 2009-07-24, 19:03:38 »

Spróbuję zamilczeć, tylko nie wiem na jak długo mi się uda.  :-I

Przestań Smile autobana bedziesz sobie strzelać? Wink To nie real - nie warto Smile))
Autobana to nie mam zamiaru sobie strzelać Smile) , aż taką masochistką to ja nie jestem Wink
Jeśli mówicie (to nie jest komunistyczna l. mnoga), że bywało gorzej, to znaczy, że nie jest źle. Smile)
PS. A optymalne pączki są bardzo dobre ;-I
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #137 : 2009-07-24, 19:06:36 »

Obojętnie co napiszę i w którym wątku, to zaraz mnóstwo osób jest przeciwnego zdania i zaczyna się III wojna światowa. Spróbuję zamilczeć, tylko nie wiem na jak długo mi się uda.  :-I

Bo Ty reniu odmienne zdanie traktujesz jako atak , sztuka polemiki to nie lada wyczyn...
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #138 : 2009-07-24, 19:07:26 »

...niedocenianym dorobkiem teorii ŻO jest...

No, czy takim niedocenianym? Chyba przesadzasz.
Kazdy kto potrafi zrozumiec zasady,
akurat z tymi wymienionymi niema problemu.

Pozostali podchodza do tych zagadnien "standardowo".

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #139 : 2009-07-24, 19:32:28 »


Bo Ty reniu odmienne zdanie traktujesz jako atak , sztuka polemiki to nie lada wyczyn...
Ja mam ciągle własne zdanie, nawet jesli jest ono inne niż pozostałych ( łącznie z "adminem") , ale uważam, że ocenianie postów po nicku nie jest w porządku. Jak widzę Twoją ripostę, to nie spodziewam się aprobaty.
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.