forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:53:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  zofijeczka - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 29 Do dou Drukuj
Autor Wtek: zofijeczka - dziennik treningowy  (Przeczytany 340331 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #60 : 2014-07-15, 21:47:43 »

Musze Cie zmartwic...., bedziesz jeszcze dlugo zyc Wink
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #61 : 2014-07-15, 22:05:59 »

ojej Smile
W każdym razie następne badania nie wcześniej niż zapomnę dzisiejsze męki w gabinecie [ i nie wcześniej aż mi gula zejdzie z ręki ..]
Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #62 : 2014-07-15, 22:27:07 »

Brałaś antybiotyki (tak?), może one zmieniły trochę wyniki? Rolling Eyes
Zapisane

zofijeczka
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #63 : 2014-07-15, 22:34:00 »

brałam- ale czekałam sporo na zrobienie badania - miałam nadzieję [nie sprawdzałam]  że może już nie będą miały wpływu. Przeczekałam nawet pylenia klonów które w tym roku mi ostro dokuczyły. Sad  Swoją drogą muszę się wczytać - w kwestie uczuleń na pyłki - powinny chyba mi się zmniejszyć już. w zeszłych latach było lepiej - ale skoro się tak rozłożyłam to pewnie i to miało wpływ na nasilenie się uczulenia na klony. za rok będzie sprawdzenie Very Happy

Ale rzeczywiście nie pomyślałam o antybiotyku ani o wyjątkowo wziętych tabletkach na powyższe klony. Sad [niestety w pewnym momencie nie wytrzymałam i musiałam ich kilka połknąć aby zaleczyć dokońca to co tam mnie gnębiło]


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #64 : 2014-07-15, 22:36:19 »

Dobrze by było gdybyś zimą zrobiła wyniki - dla porównania. Mi się już w ogóle nie chce badań robić... Cool
Zapisane

zofijeczka
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #65 : 2014-07-15, 22:53:18 »

ja od rana robię okłady na obrzęk w miejscu pierwszego wkłucia igły jeszcze boli.... dobrze że drugie wkłucie robiła już druga pani  [bo pierwsza stwierdziła że jest zmęczona] i po tej drugiej prawie nie ma śladu...
Tak więc może za  następne 4 lata? muszę tylko sobie posprawdzać proporcje tego co jem bo ostatnio nie liczyłam za bardzo - bo też nie jem codziennie czego innego - ale mogło się to w czasie trochę zmienić i "rozproporcjować" Smile

Plusem jest że jeszcze nie mam zasiniaczonej ręki - soda i arnika robią swoje - mam nadzieję. - po nocy się pewnie zobaczy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #66 : 2014-07-16, 08:32:43 »

Musze Cie zmartwic...., bedziesz jeszcze dlugo zyc Wink

To zależy, jak często będzie korzystać z usług służby chorobie.
Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #67 : 2014-07-16, 08:39:29 »

Musze Cie zmartwic...., bedziesz jeszcze dlugo zyc Wink

To zależy, jak często będzie korzystać z usług służby chorobie.
Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool
Laughing Laughing Laughing Admin jesteś niezawodny. Laughing Laughing
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #68 : 2014-07-16, 11:27:17 »

Musze Cie zmartwic...., bedziesz jeszcze dlugo zyc Wink

To zależy, jak często będzie korzystać z usług służby chorobie.
Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool

Tak i jak często będę pobierała krew w swojej przychodni - im częściej tym krócej.

chyba soda oczyszczona i arnika działają w dobrym kierunku - gula jeszcze jest ale przynajmniej jak na razie jeszcze w normalnym nie fioletowym lub żółtym kolorze. łapa jeszcze boli ale już mogę kubek z herbatą trzymać Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #69 : 2014-07-16, 11:30:26 »

Kieliszeczek z likworem jest lżejszy.  Wink
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #70 : 2014-07-16, 11:35:13 »

Musze Cie zmartwic...., bedziesz jeszcze dlugo zyc Wink

To zależy, jak często będzie korzystać z usług służby chorobie.
Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool

Tak i jak często będę pobierała krew w swojej przychodni - im częściej tym krócej.

chyba soda oczyszczona i arnika działają w dobrym kierunku - gula jeszcze jest ale przynajmniej jak na razie jeszcze w normalnym nie fioletowym lub żółtym kolorze. łapa jeszcze boli ale już mogę kubek z herbatą trzymać Very Happy

Na gigantyczne siniaki polecam mierzenie ciśnienia godzinę po pobraniu krwi Smile

oczywiście jako przepis, a nie sposób na likwidację.
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #71 : 2014-07-16, 14:53:00 »

 Laughing
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #72 : 2014-07-16, 17:29:37 »

Musze Cie zmartwic...., bedziesz jeszcze dlugo zyc Wink

To zależy, jak często będzie korzystać z usług służby chorobie.
Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool

Bertrand Russell napisał:
"Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postepu, że dziś - praktycznie biorąc - nikt już nie jest zdrowy".
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #73 : 2014-07-16, 21:16:03 »

To zależy, jak często będzie korzystać z usług służby chorobie.
Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool

Panie, jak tak można?
Trochę szacunku, do tych wspaniałych ludzi... Poczekaj Pan, jak Pan, jak przyjdzie wiek, polecisz Pan do diabetologa, albo innego, jak coś zaszwankuje, to będziesz Pan inaczej śpiewał Wink

I na czarnych też lepiej nic Pan nie gadaj, bo kara boska może być, i jak łoże śmierci będzie, to też Pan będziesz inaczej śpiewał... Laughing

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #74 : 2014-07-16, 21:17:38 »

ps. żeby nie było,
to nie moje słowa, tylko do mnie tak gadajo oświeceni przez naukę, i płacący za zbawienie.  Laughing Question Laughing
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #75 : 2014-07-16, 23:00:38 »

W mojej przychodni nie znają tego żywienia więc nie straszą. Zobaczymy za kilka lat co powiedzą na wyniki. Wczesniej mam nadzieję tam nie trafiać. Co innego mój okulista. On mi odradza bo jego znajomy jest lekarzem na banacha i tam podobno sami zakwaszeni na żo diabetycy. Ale on sam nie orientuje się o co w tym wszystkim chodzi. Tylko słyszał. Ciekawe czy odróżnia to np od dukana. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #76 : 2014-07-16, 23:13:39 »

Przecież Dukan, Atkins i Kwaśniewski to jest to samo. Sami mięsożercy... Twisted Evil Cool
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #77 : 2014-07-16, 23:24:45 »

W mojej przychodni nie znają tego żywienia więc nie straszą. Zobaczymy za kilka lat co powiedzą na wyniki. Wczesniej mam nadzieję tam nie trafiać. Co innego mój okulista. On mi odradza bo jego znajomy jest lekarzem na banacha i tam podobno sami zakwaszeni na żo diabetycy. Ale on sam nie orientuje się o co w tym wszystkim chodzi. Tylko słyszał. Ciekawe czy odróżnia to np od dukana. Smile

powiedz temu idiocie, żeby się puknął młotkiem w łeb, tylko tak porządnie... Very Happy

ja na początku swojej przygody z ŻO poszedłem do okulistki na badania na miażdżycę, a co? Oczywiście podburzyłem grubszą Panią, mówiąc, że jestem na Kwaśniewskim i schudłem i że smalec pijam wiadrami... Pani zbadała, pozaglądała, powiedziała, że ni chu chu, miażdżycy brak, i mówi tak: na jedzeniu to ja się za bardzo  nie znam, ale jak pan przyjdziesz za rok i miażdżycy nie będzie, to ja się też odchudzam na Kwaśniewskim. Shocked Oczywiście za rok nie przyszedłem, bo mi szkoda kasy na felczerów, a badań się boję Very Happy No chyba, że w ramach eksperymentów LCHF...

dobranoc Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #78 : 2014-07-20, 23:13:13 »

Przecież Dukan, Atkins i Kwaśniewski to jest to samo. Sami mięsożercy... Twisted Evil Cool



Jeszcze i IZiŻ
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #79 : 2014-08-11, 15:35:13 »

Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 29 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.